Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Способи оплати: купити у Чернігові.

Оплата готівкою при отриманні товару

Оплата товару здійснюється за фактом доставки товару за адресою, яка вказана при оформленні замовлення. Разом із товаром покупцю надаються такі документи (товарний чек, інструкція з експлуатації, гарантійний талон).


Оплата за безготівковим розрахунком

Оформивши замовлення, співробітник магазину оформляє рахунок-фактуру та відправляє його покупцю електронною поштою. Рахунок можна сплатити в касі будь-якого відділення банку або з рахунку вашої фірми. Усі рахунки дійсні для оплати протягом одного банківського дня. У разі порушення строків оплати не гарантується збереження ціни та наявність товару на складі. Документи, що підтверджують купівлю, надаються. 


Оплата карткою

Замовлення можна сплатити за допомогою банківської картки Visa або MasterCard. Оплата приймається лише українськими платіжними картками. Після оплати замовлення з вами зв'яжеться менеджер, який підтвердить оплату та погодить зручне для вас місце та час доставки. Увага, отримати замовлення, сплачене платіжною карткою, може лише власник картки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. Під час доставки вам будуть надані всі необхідні документи, що підтверджують придбання. 
 

Доставка купити у Чернігові

Доставка кліматичної техніки по Чернігові здійснюється власною службою доставки та абсолютно безкоштовно. 
Доставка до передмістя оплачується виходячи з ціни 10 грн./км.
Доставка по Україні за допомогою транспортних компаній "Нова пошта" або "Meest" . Вартість доставки згідно з тарифом перевізника.   
Термін доставки узгоджується з менеджером під час оформлення замовлення.

При отриманні товару необхідно уважно розглянути цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень, зовнішніх дефектів і комплектацію.

Кошик товарів